Medhome UK (London)

https://medhomeuk.co.uk/

Medhome UK’ye Hoşgeldiniz 

 

Sağlık Turizminde Medhome

Türkiye / İstanbul’da sağlık alanında hizmet veren Medhome Laboratuvar ve Görüntüleme Merkezi,  Birleşik Krallık’ta sağlık turizmi üzerine Medhome UK LTD’yi kurdu.

İngiltere’nin başkenti Londra’da kurulan Medhome UK, müşterilerine hizmet vermeye başladı. 2020 Ocak ayı itibari ile hizmet vermeye başlayan Medhome UK LTD sağlık turizmi sektöründe kişi veya kurumlara özel hizmetler sunmaktadır.

Coğrafi konumu, sağlık kurumlarının sayısı, hizmet çeşidi ve başarıları, eğitimli insan gücü  ve doğal güzelliklerinin yanı sıra Türkiye, tarihi ve kültürel zenginliği ile dünyanın en popüler 10 ülkesi arasında yer almakta olup, sağlık turizmi için çok uygun bir ülkedir. 

Medhome UK,  Türkiye’yi sağlık turizmi için ziyaret eden misafirlerine unutulmaz tedavi görme imkanı ve unutulmaz bir tatil yaşatmayı amaçlamaktadır. Tarihi ve kültürel zenginliği ve sağlık alanındaki yetkinliği ile dünyanın popüler ülkelerinden olan Türkiye’de  bütün bu güzellikleri bütünleştirerek hizmet sunan Medhome UK amacına emin adımlarla yürümektedir.

Misafirlerimiz hem deneyimli hekim kadrosuyla uluslararası standartların üzerinde tıbbi hizmetler alacağı gibi, hem de hareketli şehir hayatının ve Türkiye’nin tadını çıkarma fırsatı bulacaklardır.

Farklı beklentiler için sınırsız seçeneklerin olduğu Türkiye’de;  misafirlerimizin alacağı hizmet kalitesinde ve tatil hazında payımız olduğu için sevinçli ve gururluyuz.

” Sağlıcakla..”

.

İlhan Gürbüzer 
Direktör

Hizmetlerimiz Nelerdir?

1 – Sağlık Hizmetleri 

 

Saç Ekimi

Kişiye özel saç ekimi uygulama yöntemleri (FUE, FUT, DHI, Tıraşsız)

 

Ağız ve Diş Sağlığı

Ağız ve diş sağlığında tüm çözümler. En son yöntem ve uygulamalarla (Estetik Diş Hekimliği, Diş implantı, Diş Protezleri, Ortodonti, Kanal Tedavisi (Endodonti), Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi, Diş Eti tedavileri (Periodontoloji), Pediatrik Diş Hekimliği (Pedodonti)Diş Beyazlatma)

 

Medikal Estetik

Ameliyatsız medikal estetik işlem ve yöntemleri.

 

Ücretsiz Check-up Panelleri

Müşterilerimize ücretsiz check-up panelleri

(Check-up Panelleri sekmesinden yaşınıza ve cinsiyetinize özel panelleri inceleyebilirsiniz.)

 

 

2 – Havaalanı Transferi

Havaalanı Transferi

Müşterilerimize anlaşmalı acenteler aracılığıyla hava transferlerinde yardımcı oluyoruz. Müşterilerimiz VIP araçlar ile havalimanından alınarak otellerine kadar eşlik edilmektedir.  Türkiye’de , sizi havaalanında karşılıyor ve dönüşünüz için sizi havaalanına bırakıyoruz. Ziyaretiniz sırasında temiz, konforlu araçlarımızla gerekli transfer hizmetlerinizi sağlıyoruz. Araçlar ve deneyimli eğitimli ekibimizle istediğiniz otele veya konuma transfer edilebileceğinizi bilmenin huzurunu yaşayabilirsiniz.

 

3 – Şehiriçi Transfer

Şehir İçi Transfer

Medhome UK, VIP araçlar ile havalimanları, oteller ve hastaneler arasında transfer hizmeti  vermektedir. İstanbul’a transfer olabileceğinizi bilmenin huzurunu yaşayabilirsiniz.Güvenli şehir transfer hizmetlerinden yararlanarak istediğiniz otel veya lokasyonda.

 

4 – Konaklama

Konaklama

İstanbul’un tarihi, yaşam ve alışveriş merkezleri olan Taksim, Şişli, Beşiktaş, Beyoğlu ve Levent semtlerinde bulunan 4-5 yıldızlı otellerde müşterilerimizin konaklamalarına yardımcı oluyoruz. Anlaşmalı olduğumuz bu otellerde müşterilerimize daha ekonomik konaklama imkanı sağlamaktayız. İstanbul’un merkezinde konaklama ile müşterilerimiz, İstanbul’un tarihi zenginliklerini görme fırsatı, İstanbul’un merkezinde yaşam ve alışveriş konforuna ulaşacak.

 

5– Assistance & Danışmanlık

Assistance ve Danışmanlık

Kurumumuza iletmiş olduğunuz durumla ilgili gerekli ön bilgileriniz (rapor, inceleme, görsel vb.) istenmekte ve incelenmektedir. Sağlık hizmetinin yaklaşık maliyeti uygun sağlık kuruluşu ve alternatif hekimler ile sizlere sunulmaktadır. Talebiniz üzerine Türkiye’ye gittiğinizde; İhtiyacınız olan tedavi en iyi koşullarda güvenle sağlanır. İşlem sonrası Türkiye’de ve ülkenize döndükten sonra düzenli olarak takip edilecek ve doktorunuzla aranızda bir iletişim köprüsü kurulacaktır.