Hakkımızda

 

 

Medhome Laboratuvar I Görüntüleme

Merkezi’ne Hoşgeldiniz…

Merkezimiz  1999 yılından bu yana Laboratuvar ve Görüntüleme alanında hizmet vermekte olup, sürekli olarak teknolojik gelişmeleri izleyerek yeni sistem ve yöntemleri bünyesine katmakta ve  kendini geliştirmeye devam etmektedir.  Laboratuvar inceleme ve görüntüleme uygulamaları pek çok hastalığın tanı ve tedavisinde hayati konumdadır. Günümüzde hızla gelişen teknolojiler ve yeni testler sonucunda, erken teşhis ,doğru tanı ve etkin bir tedavide, laboratuvar ve görüntüleme hizmetinin önemi daha da artmıştır.

 Klinik laboratuvar ve görüntüleme hizmetlerinden tanıda ve tedaviye verilen yanıtın izlenmesinde  yararlanılır. Bu yüzden; sağlık sektöründe olmanın ve insan sağlığı konusunda hizmet vermenin önemini bilen MEDHOME  Laboratuvar ve Görüntülüme Merkezimiz ile İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda hizmet veren kurumumuz MEDIG OSGB  bulundukları ve hizmet verdikleri alanlarda bu doğrultuda oldukça başarılı işlere imza atmış olmanın gururunu yaşamaktadır.

Yıllardır sağlık sektöründe olan Medhome Laboratuvar I Görüntüleme Merkezi ve iş sağlığı ve güvenliği alanında hizmet veren Medig OSGB olarak kurumlarımız sağlık hizmetini Tüm Türkiye’ de ayağa donanımlı mobil sağlık araçları ile götüren sektöründeki ilk kuruluşlardandır. Bu konuda oldukça geniş yelpazeli referanslara sahip, MedhomeLaboratuvar  ve Görüntüleme Merkezi ile Medig OSGB özellikle belediyeler, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştirakleri ve sektöründe Türkiye’nin ekonomisine yön veren lider kuruluşlarla yaptığı çalışmalarla % 90 ve üzeri memnuniyet sağlamış olan ve yine yıllardır özel sağlık sigorta şirketleri ile çalışmalar yapan iki kardeş kuruluştur.

Bireylere ve kurumlara yönelik yıllardır sunduğumuz  sağlık çözümleri ve sunulan hizmetlerle ile bireylerin ve kurumların Laboratuvar ve Görüntüleme  alanındaki isteklerini, beklentilerini karşılamak temel hedefimiz  olmuştur. Sağlık alanında hizmet vermenin önemini bildiğimiz gibi, bu hizmetleri Kaliteli, Hijyenik, Ekonomik ve Estetik  koşullarda sunmak görevimizdir.